Купити жимолість

 

Сорти жимолості, які ми пропонуємо до продажу:  

 1. Аврора (Aurora) – один із нових сортів університету Соскачевана з великою смачною ягодою. Ягода видовжено-овальна, середньою вагою 2 г. Урожайність даного сорту жимолості одна з найвищих серед усіх сортів – 5-6 кг. з одного куща. Ягоди не обсипаються. Дорослі кущі можуть досягати висоти 1,8 м. Кущі прямостоячі, щільні.

 2. Атут (Atut) – сорт польської селекції. При хорошому догляді кущі можуть досягати висоти 1,5 м. Сорт невимогливий до умов вирощування, морозостійкий і стійкий до посухи. Ягоди сорту Атут великі, близько 3 см завдовжки і вагою близько 1,5 г. Ягоди не схильні до осипання. Атут, як і інші сорти жимолості їстівної, які ми вирощуємо, вживають у свіжому вигляді, а також використовують для приготування різних джемів, компотів, варення, а також він прекрасний у заморожуванні.

 3. Бакчарський Велетень (Bakczarskij Velikan) – один з найкращих сортів Бакчарського опорного пункту північного садівництва. Сорт дуже великоплідний. Ягода видовжена, довжиною близько 4 см, рівномірна, з тупою верхівкою і характерним для жимолості нальотом білого кольору (пруїном). Смак м’якоті десертний, дуже приємний, солодкий із кислинкою.

 4. Бакчарська Ювілейна (Bakczarskaja Jubilejnaja) – сорт середньо-пізнього терміну дозрівання Бакчарського опорного пункту північного садівництва. Це один із найбільш урожайних сортів жимолості їстівної. З одного дорослого куща можна зібрати близько 3-4 кг ягід. Дозрівання розтягнуте. Ягода дуже велика, подовжено-овальна, розташована на кущі пучками. Смак дуже хороший, практично без гірчинки.

 5. Восторг (Vostorg) – сорт раннього терміну дозрівання. Ягоди у Восторга дуже красиві, витягнуті, подовженої форми, одномірні, трохи звужені до кінчика. Смак дуже приємний, м’який. У смаку переважає цукор з невеликою кількістю кислоти. Сорт морозостійкий і врожайний, як і всі перераховані вище сорти він не вимогливий до умов вирощування.

 6. Гордість Бакчара (Gordost‘ Bakczara) – один з найбільш великоплідних Бакчарських сортів жимолості середнього пізнього терміну дозрівання з дуже довгою ягодою до 5 см. Плоди витягнуті, шириною близько 1-1,5 см., сині з восковим нальотом, масою 2,5 г. Завдяки тому, що шкірка міцна – ягоди досить транспортабельні і лежкі. Смак десертний. Врожайність із одного дорослого куща в середньому 3,5 кг. Дуже цінується серед садівників за свій рекордно великий розмір, урожайність та смак ягід.

 7. Гордість Кубані – сорт жимолості їстівної середнього терміну дозрівання. Кущі досить урожайні. З дорослого куща можна зібрати близько 4 кг ягід. Сила росту середня. Смак десертний, без гіркоти, з приємною легкою кислинкою. Як і основна маса сортів жимолості їстівної, сорт Гордість Кубані має чудову морозостійкість і в умовах Київської області не потребує укриття на зиму. Розмір плодів значний, близько 4 см завдовжки і вагою до 2 г.

 8. Дочка Велетня (Dosz‘ Velikana) – сорт середнього терміну дозрівання Бакчарського опорного пункту північного садівництва, кущі високорослі (до 170 см у висоту) з дуже великою ягодою. Ягоди довгі 3-4 см. Вага ягоди досягає 2-2,5 г. Смак дуже хороший, насичений, кисло-солодкий, десертний.

 9. Морена – сорт раннього терміну дозрівання. В умовах Київської області дозріває наприкінці червня. Ягоди дуже витягнуті, тонкі. Плоди досить довгі, близько 3 см. Ягоди гарного десертного смаку не обсипаються. Сорт також відомий під назвою Русалочка.

 10. Сільгінка (Silginka) – один з найсмачніших Бакчарських сортів. Ягоди досить великі, до 3,5 см завдовжки і до 1,5 см завширшки. Врожайність до 3,5 кг. з куща. Плоди одномірні, витягнуті, пружні, масою до 1,5 г, десертного смаку, солодкі з легкою кислинкою. Транспортабельність хороша. Сила росту середня. Висота дорослих рослин до 1,5 м.

 11. Синій Утьос – один із найновіших сортів жимолості Бакчарського опорного пункту північного садівництва. Дуже перспективний сорт із великою ягодою десертного смаку. Ягоди видовженої форми. Сорт знаходиться на випробуванні та показує відмінні результати: як за товарними якостями, так і за врожайністю.

 12. Стрежевчанка (Strezewczanka) – сорт жимолості Бакчарського опорного пункту північного садівництва. Розмір ягід великий. Смак дуже приємний десертгний, солодкий з легкою приємною кислинкою. Шкірка темно синя, тонка, зі слабким пруїном. При хорошому догляді врожайність дорослих кущів до 4,5 кг. з куща. Для запилення добре підходять такі сорти: Восторг, Югана, Сільгінка, Бакчарська Ювілейна.

 13. Усульга – сорт жимолості раннього терміну дозрівання. Цвіте і дозріває + – одночасно з усіма Бакчарськими сортами жимолості їстівної. Ягоди видовженої форми, злегка горбисті, не обсипаються. Смак хороший – солодкий із легкою кислинкою, без гіркоти. Шкірка тонка, темно-фіолетового кольору із восковим нальотом.

 14. Югана – дуже врожайний сорт Бакчарського опорного пункту північного садівництва. Кущі ростуть до 1,5 м. у висоту. Ягоди великі (до 2 г), довгі, з тупою верхівкою. Смак десертний, кисло-солодкий. Як і всі сорти жимолості їстівної потребує запилювача. Для перехресного запилення потрібно висаджувати поряд з іншими сортами жимолості одного терміну цвітіння, тоді врожайність буде кращою, а плоди більшими.

 15. Blue Banana – новинка канадської селекції з дуже великою солодкою ягодою. Плоди витягнуті, загострені по краях, щільні, темно-синього кольору із сизим нальотом. Термін дозрівання пізній. Починає дозрівати з другої половини червня, через 2-3 тижні після бакчарських сортів.

 16. Boreal Beauty – новий канадський сорт. Ягоди округлі, досить великі, м’ясисті, масою до 3,5 г. Урожайність кущів може досягати 3,5-4 кг із куща. Смак плодів дуже гарний, підходить як для вживання у свіжому вигляді, так і для заморожування чи переробки.

 17. Boreal Beast – новий сорт канадської селекції. Сорт жимолості з дуже смачними солодкими плодами, які дозрівають на 2-3 тижні пізніше Бакчарських сортів жимолості їстівної. Для хорошого запилення потрібно садити біля інших сортів канадської селекції, таких як, наприклад: Аurora, Boreal Beauty, Boreal Blizzard і т. д. Ягоди бочкоподібні, з характерним для цього сорту тупим кінчиком.

 18. Boreal Blizzard – промисловий сорт з дуже смачною великою ягодою витягнутої форми. Плоди одні з найбільших серед усіх канадських сортів жимолості. Ягоди більш витягнуті, ніж основна маса канадських сортів, не обсипаються. Ще одна і дуже вдала новинка канадської селекції. Смак десертний. Найкращі запилювачі: Boreal Beast, Boreal Beauty.

 19. Indigo Jem – дуже смачний сорт канадської селекції. Один із нових сортів Університету Соскачевана. Ягода овальна, щільна, не обсипається, вагою близько 1,5 м. Кущі середньорослі, до 1,5 м. Врожайність до 4 кг з куща. Запилювачі: Аврора, Хонейбі, Blue Banana, Boreal Beauty.

 20. Giant Heart – новий сорт в українських садах пізнього терміну дозрівання. В умовах Київської області дозріває після 15 червня. Сорт канадської селекції. У перекладі з англійської сорт називається: “Серце Гіганта”. Назва говорить сама за себе. Розмір ягід дуже хороший, в середньому 2,5*3 см. Плоди з гострим кінчиком.