Купити лохину

Ми пропонуємо на продаж саджанці лохини в 0,5 л і в 1,5 літрових горщиках. Саджанці з закритою кореневою системою можна висаджувати протягом всього сезону, навіть влітку.

Сорти лохини:

Блукроп (Bluecrop) – основний сорт на всіх промислових плантаціях. Сорт середнього терміну дозрівання, дуже врожайний та морозостійкий. Ягоди досить великі, смачні, солодкі.

Дюк (Duke) – один і найбільш великоплідних і смачних сортів раннього терміну дозрівання. Дозріває одним із перших. Розмір ягід вражає. Смак та врожайність також на висоті, що робить цей сорт дуже цінним для вирощування як на аматорських ділянках, так і на промислових плантаціях.

Патріот (Patriot) – великоплідний сорт середнього терміну дозрівання. Ягоди дуже великі, одномірні, смачні. Сорт один із найморозостійкіших.

Рєка (Reka) – новий дуже врожайний сорт лохини ранньо-середнього терміну дозрівання. Має велику врожайність ягід середнього розміру. Цей сорт цінується не тільки смаком та врожайністю, але й тим, що вирощувати його набагато легше, ніж інші сорти лохини, оскільки він менш вимогливий до кислотності ґрунту.